Нова сівалка стрип-тілл MZURI STRIP-TILL: Навчання

/ Новини / Нова сівалка стрип-тілл MZURI STRIP-TILL: Навчання
Сівалка стрип-тілл MZURI STRIP-TILL

Сівалка стрип-тілл MZURI STRIP-TILL – інноваційний виріб для сільськогосподарського виробництва. Створює оптимальні смуги посіву, підвищуючи врожайність та зберігаючи родючість ґрунту.

На базі компанії Ерідон Тех відбулися успішні навчання для менеджерів, присвячені новій технології в сільському господарстві – сівалкам MZURI STRIP-TILL. Ця подія стала ключовим кроком у підготовці наших фахівців до впровадження цієї інноваційної системи.

Під час навчання менеджери отримали глибокі знання про принципи роботи, що має сівалка стрип-тілл MZURI STRIP-TILL та її переваги в порівнянні з традиційними методами. Теоретичні заняття включали в себе огляд технології, переваги створення смуг обробки ґрунту, а також важливі аспекти точного висіву насіння на цих смугах.

Практична частина навчання включала реальні демонстрації роботи сівалок на спеціально обладнаних ділянках. Менеджери мали можливість спостерігати, як сівалки MZURI STRIP-TILL створюють оптимальні умови для росту рослин, залишаючи частину ґрунту незадіяною. Це дозволяє зменшити ерозію та зберегти родючість ґрунту.

Після завершення навчання менеджери були активно залучені до обговорень та аналізу можливостей впровадження технології MZURI STRIP-TILL у робочі процеси компанії. Вони розглядали різні сценарії впровадження, вивчали прогнозовані позитивні результати та обговорювали можливі шляхи оптимізації процесів.

Ці навчання виявилися дуже цінними для наших менеджерів, оскільки вони отримали не тільки теоретичні знання, але й практичний досвід роботи з новими сівалками MZURI STRIP-TILL. Це відкрило для них нові можливості для підвищення продуктивності та збільшення врожайності культур.

Навчання для менеджерів компанії стосовно використання сівалок MZURI STRIP-TILL виявилися успішними і плідними. Ця ініціатива дозволить нашій компанії збільшити ефективність сільського господарства за допомогою передових технологій та знань.

Щиро дякуємо нашим польським партнерам за приїзд до України, до нових зустрічей!

Пропонуємо:

Сівалка MZURI XZACT PRO-TIL T SELECT
  • Робоча ширина, м: 4; 6
  • Міжряддя, см: 70; 72,6
  • Потужність трактора: 220-4503
Сівалка MZURI XZACT PRO-TIL T SELECT
  • Робоча ширина, м: 4; 6
  • Міжряддя, см: 70; 72,6
  • Потужність трактора: 220-4503