Сівалка MZURI XZACT PRO-TIL T SELECT

/ Сільськогосподарська техніка / Посівна техніка / Сівалка MZURI XZACT PRO-TIL T SELECT
Сівалка MZURI XZACT PRO-TIL T SELECT

Сівалка Mzuri Pro-Til, обладнана секцією точного висіву Xzact, за один прохід поля може створити оптимальні умови і зробити точний висів насіння на задану глибину і відповідну відстань. Завдяки використанню передніх ріжучих дисків, Mzuri Pro-Til Xzact може працювати безпосередньо на стерні і на полях з великою кількістю залишків рослин після збору врожаю або в міжряддях.

Секція Mzuri Xzact є додатковою опцією, яка може бути агрегатована на сівалки Mzuri Pro-Til Select. Посівний комплекс легко можна переобладнати під точний висів і так же легко повернути до вихідної комплектації. Mzuri Xzact оснащена електронною системою дозування, яка дозволяє точно висівати окреме насіння. Комп’ютер контролює всі технологічні операції, густоту і точність посіву, а також гідравлічно регулює секції сошників, що забезпечують точність глибини посіву.

Постійний гідравлічний тиск на кожному важелі, що висіває, забезпечує рівномірну глибину посіву. Кожна секція, що висіває, оснащена висівним диском і розділювачем для запобігання пропуску або дублювання насіння. Незалежний електропривод дозволяє підтримувати однакову відстань між насінням навіть за змінної швидкості роботи. Міні-бункери для насіння, що знаходяться на важелях сошників агрегатів Pro-Til Xzact, заповнюються посівним матеріалом автоматично за допомогою механізму подачі, що знаходиться в кожній секції дозатора. Подача насіння здійснюється з основного бункера, що продовжує безперервну роботу та скорочує час простою.

№ п.п.ХарактеристикиMzuri Xzact Pro-Til 4 T SelectMzuri Xzact Pro-Til 6 T Select
1Робоча ширина, м.46
2Робоча глибина, см.25,525,5
3Кількість рядків69
4Ширина міжряддя, см.72,670
5Об’єм бункера на насіння, на кожний рядок, л.5252
6Робоча швидкість, км/год6-136-13
7Транспортна ширина, м.2,952,95
8Потужність трактора, к.с.220-300350-450
Найбільш важливі характеристики Mzuri Pro-Til Xzact:
  1. Можливість робити суцільний (стандартний) або точний посів культур за допомогою одного посівного комплексу без попередньої підготовки грунту за один прохід поля.
  2. Удосконалена система дозування Xzact для точного висіву насіння
  3. Система створення вакууму з регульованим тиском.
  4. Система регульованого гідравлічного тиску для кожного сошника.
  5. Дозатор насіння з контролем швидкості.
  6. Можливість вибору ширини посіву і сошників в залежності від культури.
  7. Вентилятор з гідравлічним приводом.
  8. Контроль потоку насіння.
  9. Гідравлічна регульована борона.
  10. Повністю інтегрована система управління висівом.
ФотоНазва опціїТехнологічні переваги
 1Комп’ютер SeedSense 20/20Управління секцією точного висіву Mzuri Xzact проводиться комп’ютером SeedSense 20/20, який контролює всі технологічні операції.
 2Висівний диск і розділювачКожен висівний апарат обладнаний висівним диском і роздільником, який запобігає втратам або подвоєння насіння.
 3Механізм безперервної автоматичної подачі насіння з основного бакаНа відміну класичних бункерів сівалок, бункери на насіння розташовані на рамі сошника агрегату Pro-Til Xzact та  автоматично поповнюються насінням за допомогою механізму безперервної подачі.
 4Постійний гідравлічний тиск на кожному сошникуПостійний гідравлічний тиск на кожному блоці сошника забезпечує рівномірну глибину пос