SILVER LINE. ЗАПАСНІ ЧАСТИНИ ДЛЯ СТАРИХ МОДЕЛЕЙ МАШИН CLAAS

Своєчасне та регулярне техобслуговування, заміна зношуваних деталей мають вирішальне значення для забезпечення експлуатаційної готовності комбайнів і тракторів. Це особливо стосується машин, які вже надійно пропрацювали декілька років. Із лінійкою запчастин SILVER LINE компанія CLAAS пропонує вам економічне рішення для ремонту та техобслуговування, адекватного фактичній вартості машин.

Деталі SILVER LINE спеціально для старих моделей, випробувані за високими стандартами CLAAS. Всі деталі SILVER LINE  розроблені спеціально для старих серій і пропонують економічне рішення для обслуговування та ремонту. Деталі перевірені та схвалені відповідно до стандартів CLAAS, тому клієнти можуть бути впевнені в отриманні перевіреної якості на вигідних умовах. Якість CLAAS за збалансованого співвідношення ціни й продуктивності.

Переваги для вас.

ORIGINAL:

Усі деталі є виготовленими індивідуально, надійними, ефективними.

Адаптовані:

Спеціально розроблені, випробувані та затверджені для старих моделей машин.

Економічні:

Скористайтеся привабливими умовами.

Одним з головних напрямів компанії “Ерідон Тех” є надання нашим замовникам широкого спектру оригінальних запасних частин. Вся номенклатура проходить жорсткий технічний контроль, оригінальні запчастини відповідають всім вимогам заводу виробника, які сформувалися з багаторічного досвіду, випробувань в лабораторії, на полігоні і, нарешті, в експлуатації споживачів. Продумана система контролю замовлень і складського планування гарантує, що замовники запчастин з фірмовим логотипом та голограмою отримують високий рівень підтримки.

Загальна комп’ютерна мережа та система обліку товарів, дозволяють максимально скоротити час очікування запчастин з моменту оформлення замовлення до його одержання.