Точне землеробство Ag Leader

Точне землеробство

Точне землеробство – це сучасний підхід до сільського господарства, який поєднує сільськогосподарську практику з високотехнологічними рішеннями. Використовуючи точне землеробство, фермери максимально оптимізують виробництво, зменшують витрати та підвищують врожайність.

Точне землеробство не тільки підвищує продуктивність, але й сприяє стійкості сільськогосподарського виробництва, ефективному використанню ресурсів та збереженню навколишнього середовища. Цей підхід стає дорогоцінним інструментом для модернізації і покращення сільського господарства в умовах сучасного світу.

Кожного дня аграрії задаються питаннями підвищення врожайності, зменшення затрат та раціональне використання ресурсів. Найбільш ефективним методом вирішення цих питань є впровадження в сільське господарство інноваційних технологій і саме – точне землеробство.

ТОВ «Ерідон Тех» має багаторічний досвід роботи з системами точного землеробства. Наші висококваліфіковані спеціалісти надають послуги з встановлення, навчання, обслуговування та ремонту таких систем.

ТОВ «Ерідон Тех» є офіційним дилером продукції виробництва американської компанії Ag Leader, відомого у світі лідера в галузі обладнання для точного землеробства.

Спектр продукції дуже широкий та може задовольнити найвибагливішого замовника.

Нові продукти для рульового управління Steer Command включають:

Автоматичне рульове управління Steer Command Z2 та рульове управління SteadySteer, розроблені для забезпечення надійної можливості автоматичного керування та безперебійної інтеграції з дисплеями InCommand, що забезпечують користувачеві загальний доступ до всіх польових операцій.

SteadySteer

SteadySteer управляється за допомогою дисплеїв InCommand і являє собою економічну систему управління, яка поєднуються з приймачами  GPS6000, або GPS7500, що забезпечують високу точність водіння. SteadySteer підходить для більшості ТЗ . Всього доступні -13 можливих варіантів орієнтації двигуна відносно рульового валу, Легко та швидко переставляється окремо двигун  на будь-який інший транспортний засіб.

Переваги:

 • економічне рішення;
 • простота у встановленні;
 • великий крутний момент;
 • високошвидкісний мотор;
 • доступні ремкомплекти.

SteerCommand Z2

Steer Command Z2 – це сучасний потужний контролер, який поєднує в собі рульове управління для всіх сезонів: культивація, посів, внесення або збір врожаю! Встановлюється дана система на будь який трактор, самохідний обприскувач, комбайн з підготовкою під автопілот, або без підготовки з підключенням до рульової гідравліки.

Особливості:

 • має дев’ятиосьову компенсацію рельєфу місцевості ;
 • автоматичне визначення орієнтації в просторі;
 • один модуль для Steady Steer та Z2;
 • зв’язок з дисплеєм InCommand через Ethernet.

GPS-приймачі

Ag Leader GPS 6000

Ag Leader GPS 6000 –  компактне і доступне рішення для систем навігації, яке представляє собою одночастотний приймач. Призначений як для ручного управління (Курсовказівник), так і разом з Steady Steer- прийом тільки безкоштовного сигналу!

Переваги та характеристики:

 • підвищення точності позиціювання до 15-20 см. Забезпечується завдяки прийому супутникових сигналів GPS і ГЛОНАСС з використання технології згладжування GLIDE;
 • можливість визначення координат з частотою – 10 Гц;
 • можливість легкого монтажу і демонтажу за рахунок вбудованих магнітів і металевої пластини для кріплення;
 • вологозахищений, компактний і ударостійкий корпус – IP67.

Ag Leader GPS 7500

Ag Leader GPS 7500  – це високопродуктивний, двочастотний приймач , який працює з різними видами коригуючих сигналів, таких як: GLIDE, WAAS/EGNOS, TerraStar-L, RTK, та TerraStar-C Pro.

Види коригуючих сигналів:
RTK, TerraStar-C Pro, TerraStar-L, GLIDE.
Двочастотний приймач GNSS:
Компактна, міцна розумна антена, розроблена для задоволення вимог сучасних професійних виробників, з частотою – 20 Гц.

Рівні точності

Характеристики дисплеїв Ag Leader:

Точне землеробство

Compass

Compass дисплей з широкими функціональними можливостями, призначене для виконання різних навігаційних завдань. Використовується тільки для візуальної навігації (курсовказівник) в комплекті з GPS 6000 !

Переваги та особливості:

 • Простий зрозумілий інтерфейс. На великому 17,7 – сантиметровому екрані відображається вся інформація, необхідна механізаторові для роботи, включаючи ширину знаряддя, швидкість, оброблену площу і т.д. Дисплей має спеціальне покриття антивідблиску і регульовану яскравість, завдяки чому з ним комфортно працювати в будь-який час доби.
 • Вбудований світлодіодний ряд. Дозволяє швидко визначити відхилення від курсу, що призводить до суттєвої економії палива і матеріалів.
 • Compass може бути встановлений на будь-яку техніку в мінімальні терміни без необхідності покупки додаткового устаткування.
 • Автоматична реєстрація подій і карт. Все реєструється в автоматичному режимі завдяки продуманому програмному забезпеченню.
 • Достатня точність без зайвих витрат. Ag Leader Compass працює з безкоштовними сигналами GPS / ГЛОНАСС з точністю проходу від ряду до ряду 15-25 см. Цього достатньо для виконання будь-яких агрооперацій, де не потрібна висока точність : внесення добрив, обприскування, або грунтообробка.
Точне землеробство

InCommand 800

Універсальний навігаційний дисплей з діагоналлю 21,3 см для виконання будь-яких агрооперацій, що підтримує роботу з сигналами ГЛОНАСС / GPS. Дозволяє здійснювати  внесення добрив, обприскування, посів і збирання врожаю з необхідною точністю (від 2 до 25 см від ряду до ряду).

Переваги та особливості:

 • InCommand 800 дозволяє реєструвати польові операції посіву, внесення добрив і збору врожаю, здійснювати швидкий обмір полів, а також реєструвати будь-які інші події.
 • Вбудований світлодіодний ряд. Дозволяє швидко визначати відхилення від курсу.
 • Можливість управління внесенням до 3-х різних продуктів одночасно – рідких і гранульованих, що дозволяє зменшити ущільнення грунту , економити паливо, воду, знижувати знос устаткування і трудомісткість робочого процесу.
 • Широкі функціональні можливості. InCommand 800 дозволяє управляти обприскувачами і розкидачі (з можливістю автоматичного контролю відключення секцій і обсягу норми внесених матеріалів (DirectCommand), сівалками (зі встановленою системою диференційованого внесення матеріалів SeedCommand), а також підтримує роботу з системами автопілотування (SteerCommand Z2) і підрулюючими пристроями (SteadySteer).
 • Підтримка зовнішніх відеокамер і універсального термінала ISOBUS. InCommand 800 дозволяє підключати до 4-х зовнішніх відеокамер, а при підключенні за допомогою терміналу ISOBUS у механізатора з’являється маса нових можливостей по контролю і управлінню сівалок і обприскувачів та інше.
 • Передача зібраних даних по Wi-Fi на iPad та Android за допомогою програми AgFiniti Mobile.
Точне землеробство

InCommand 1200

Універсальний навігаційний пристрій для виконання широкого спектру агрооперацій. Управляється як планшетний комп’ютер з діагоналлю екрана 30,7 см, завдяки чому механізатор одержує одночасний доступ до даних про виконану роботу і може контролювати функції сівалки/обприскувача.

Переваги та особливості:

 • Можливість одночасного управління внесенням 8-ми продуктів (рідких або гранульованих), що дозволяє значно скоротити витрату матеріалів і часу.
 • Підтримка функції поліекрана для одночасного здійснення паралельного водіння та управління сівалкою / обприскувачем.
 • Вбудований світлодіодний ряд. Дозволяє швидко визначити факт відхилення від курсу в будь-який час доби.
 • Можливість картування врожайності і обміру полів. Програмне забезпечення InCommand 1200 дозволяє збирати дані про кількість прибраних гектарів, отриманому врожаї, а також здійснювати швидкий і зручний обмір полів.
 • Можливість управління диференційованим внесенням матеріалів сівалки завдяки технології SeedCommand.
 • За допомогою DirectCommand з’являється можливість управління обприскувачами і розкидачі та підтримкою автоматичного контролю відключень секцій, а також обсягу внесених матеріалів.
 • Підтримка підрулюючих пристроїв SteadySteer, та систем пілотування Steer Command Z2.
 • Підтримка універсального термінала ISOBUS і зовнішніх камер, що дозволяє значно розширити функціональні можливості InCommand 1200.
 • Можливість відстеження сортів при збиранні врожаю і подальшої вивантаження карт сортів в програмне забезпечення.
 • Можливість бездротової передачі даних (Wi-Fi) на iPad та Android за допомогою програми AgFiniti Mobile.

Посів Seed Command

За допомогою обладнання AutoSwath -(автоматичне відключення секцій) будуть відсутні перекриття при посіві просапних культур, що дозволяє знизити витрати на посівний матеріал та підвищити врожайність. Також збільшується продуктивність робочого часу при посіві, завдяки можливості працювати в нічний час в повністю автоматичному режимі.
Включення/виключення висіву по кожному ряду здійснюється за допомогою електроприводу SureDrive. Система працює тільки разом з монітором InCommand 1200 на якому також буде доступна функція моніторингу висіву насіння!

Точне землеробство

SureDrive

SureDrive забезпечує незалежний електричний контроль висіву по кожному ряду сівалки. Унікальний, ефективний привід має високий крутний момент! Електропривід не прив’язаний до певної моделі та марки сівалки, або типу насіннєвого апарату,  що дозволяє оптимізувати витрати та покращити якість посіву.
Встановлюється на просапні сівалки, які вже є в наявності в господарствах.

SureDrive автоматично регулює швидкість обертів насіннєвого диску по кожному ряду, щоб зберегти стабільну кількість висіву насіння  навколо поворотів, та на різних інших криволінійних  контурах поля.

Герметична конструкція  електроприводів-SureDrive не потребує технічного обслуговування протягом сезону , є довговічна та надійна.

Кожен ряд SureDrive® також виконує функцію автоматичного відключення/включення окремої секції, зменшуючи перекриття, та економлячи посівний матеріал.

Точне землеробство


SureSpeed

Для точності та ефективності під час посіву на високій швидкості!

Рішення для післяпродажного обслуговування

Завдяки рішенням для різних марок та моделей сівалок система була розроблена, щоб надати вашій сівалці високу точність на високих швидкостях.

Сингуляція та інтервали

Унікальна конструкція лічильника та контрольована передача насіння з лічильника на пристрій доставки максимізує сингуляцію та забезпечує ідеальний інтервал на всіх швидкостях до -19 км / год.

Продуктивність

Стрічковий ремінь доставки має найнижчу в галузі точку випуску для стабільної відстані розкладки насіння на різній швидкості.

Технічне обслуговування

Система з мінімальним обслуговуванням, інструменти не потрібні.
Є можливість встановлення нових висіваючих тільки на різні бренди просапних сівалок- виробництва США!
Доступний посів на високій швидкості кукурудзи або сої!

Точне землеробство

SureForce

SureForce – це двонаправлена ​​гідравлічна система прижимного зусилля з підйомом. Забезпечує гідравлічну притискну силу (до 295 кг) та підйом, щоб подолати проблеми важких залишків, мінливості типу ущільнення грунту, підтримує незмінну глибину посіву , тобто збільшує врожайність.

Використовуючи Ag Leader SureForce, кожен рядний пристрій має циліндричний привід, який притискає секцію до землі. Скільки притискної сили потрібно для посадки?  Система Ag Leader SureForce використовує тензодатчики, щоб визначити, скільки кілограм ваги реєструється на коліях датчика – за допомогою цієї інформації ви можете налаштувати, скільки тиску ви хочете додати на кожен ряд, або можете дозволити дисплею InCommand 1200 робити рішення для вас на основі мінливих умов ґрунту. Час відгуку на зміну грунтових умов становить частки секунди, порівняно з тим, що часто становить кілька секунд регулювання на притискній системі пневматичного типу!

Контроль внесення DirectCommand

Direct Command – універсальна система контролю внесення при операціях обприскування, розкидання добрив, Strip-Till.

Це обладнання дозволяє скорочувати об’єм надлишкового внесення продукту, знижує собівартість витрат, а також збільшує розмір вашого прибутку. Дана система автоматично включає/виключає секції обприскувача виходячи з контурів поля AutoSwath, наявності вже оброблених ділянок, унеможливлює перекриття та пропуски. Автоматично контролює об’єм внесення продукту виходячи із заздалегідь підготовлених карт завдань, або заданих вручну норм внесення.

Функція доступна з моніторами: InCommand800, InCommand1200.

Моніторинг врожайності зернових

Ag Leader сама розповсюджена система в світі технологій моніторингу врожаю! За допомогою обладнання яке встановлюється на сучасні зернові комбайни, можна створювати карти врожаю та вологості під час збирання зернових культур, та миттєво, під час збору врожаю отримувати інформацію на планшет, за допомогою програми AgFiniti. На основі отриманої інформації Ви зможете використовувати дані попереднього сезону щоб покращувати результати із року в рік. Крім того показники вологості, зібрані під час збирання врожаю, дозволять планувати та управляти зберіганням зерна прямо з кабіни комбайна.

Принцип роботи:

 • Зерно подається в елеватор комбайна, де датчики зчитують вміст вологи.
 • Коли зерно надходить у бункер комбайну, датчик масового потоку контролює врожайність.
 • Інформація про вихід і вологість датчиків реєструється на дисплеї Ag Leader, встановленому в кабіні комбайна.

Функція підтримується моніторами: InCommand800, InCommand1200.


Переваги:

 • Точність. Технологія відрізняється від аналогів максимальною точністю зібраних даних. Похибка системи складає 1-3%. Це дозволяє ретельно аналізувати врожайність будь-яких ділянок, після чого приймати рішення про зміну якості / кількості матеріалів для отримання максимуму врожайності.
 • Порівняння врожайності в режимі реального часу. Програмне забезпечення дозволяє стежити за відносними показниками врожайності прямо під час прибирання.
 • Підвищення якості гібридів / сортів. Відбір найбільш якісних сортів і гібридів культур на підставі об’єктивних показників врожайності дозволяє збільшити рентабельність фермерського господарства.
 • Контроль вмісту вологи в насінні. На підставі отриманих даних можливе прийняття оптимального рішення про умови зберігання зібраного врожаю.

Плануйте, управляйте, та отримуйте прибуток

Зрозуміло, що збирання даних для прийняття рішень-це важливий крок в технології точного землеробства. Оскільки Ви зможете збирати дані від різних джерел та систем, тому був створений простий у використанні інструмент для прийняття рішень, який допоможе вам отримати максимум користі з кожної сотки.

Програма SMS може вміщувати та зберігати всі дані починаючи від посіву, внесення добрив, обприскування, збирання врожаю з дисплеїв різних виробників. За допомогою програми SMS аналізуються дані з метою виявлення проблемних зон на земельній ділянці, які потребують вдосконалення, розглядаються та роздруковуються карти полів, формуються різнопланові звіти та інше. Програма встановлюється на 2-х персональних комп’ютерах з операційними системами Windows7/8/10. Програма доступна в різних версіях SMS ADVANCED (розширена) та SMS BASIC (базова), SMS Mobile.

SMS MOBILE

РЕЖИМ КОРДОНІВ

Переглядайте, реєструйте і правте кордони для точного документування площі поля.

РЕЖИМ ДЛЯ ГРУНТОВОГО ПРОБОвідбірника

Переміщуйтеся в конкретні місця для відбору проб. Переходьте на ділянки використовуючи вид з висоти пташиного польоту, розширений навігаційний вид або поєднання обох (тільки в SMS Mobile PC).

РЕЖИМ ВИВЧЕННЯ СТАНУ РОСЛИН

Виконує розвідку конкретних місць розташування полів або переміщається в раніше вивчені місця для збору докладної інформації про стан поля / культури, а також про наявність шкідників, хвороб і бур’янів. Постійний запис даних  робіт  по ширині смуги.

 Це дозволяє реєструвати різні  сорти/гібриди, операції з підготовки грунту або норми внесення в межах поля.

ВИД НАВІГАЦІЇ

В SMS Mobile є “Вид навігації”, що дозволяє оператору швидко і легко переміщатися в потрібні місця на полі.

ЗАГАЛЬНА РЕЄСТРАЦІЯ

Створюйте та редагуйте точки, лінії та ділянки на полі для розвідки , картографії дренажної лінії або створення зон управління  та інше.

ГРАФІЧНІ ПРИМІТКИ

Додавайте графічні примітки під час розвідки для поліпшеного документування спостережень за шкідниками. Зв’язуйте зображення з вивченими ділянками, використовуючи камеру SMS Mobile, що працює на пристрої, або вручну вибираючи існуюче зображення. Графічні примітки імпортуються в базову або розширену програму SMS при синхронізації SMS Mobile.

ЗАВАНТАЖЕННЯ ЗОБРАЖЕНЬ

Легке завантаження супутникових зображень кожного поля для відображення фонових шарів при роботі в полі. Завантажуйте зображення для кожного поля або в пакетному режимі для всіх полів в SMS Mobile

Програму SMS Mobile можна встановлювати на будь-яких пристроях з операційною системою Windows Mobile 5.x – 6.5, а також Windows XP, Vista або Win 7 і 8, 10.

SMS BASIC

ПЛАНУВАННЯ І ПІДТРИМКА НАВІГАЦІЇ

Створюйте шаблони AB для руху техніки. Архівуйте шаблони руху для використання в майбутньому. Імпортуйте шаблони руху в навігаційні системи різних марок або експортуйте з них дані.

СТВОРЕННЯ КАРТ ПРИПИСІВ

Створюйте прості приписи з диференційованим посівом насіння, внесенням рідких або гранульованих добрив, на підставі журналу врожайності, або результатів грунтового пробо відбору, або будь-яких інших карт.

ІНСТРУМЕНТИ ВІДБОРУ ПРОБ ГРУНТУ

Створюйте та керуйте точ- ками, сітками і ділянками відбору проб грунтів. З легкістю синхронізуйте результати проб грунту з місцями відбору проб на полі.

ІНСТРУМЕНТИ ЗАПИТУ

Накладіть на карти врожайності інші польові роботи для виявлення  впливу польових робіт на врожайність цих ділянок поля.

ПРОСТІ ЗАПИСИ ВИТРАТИ / ДОХОДУ

З легкістю відстежуйте витрати і доходи на кожну операцію, які можна включити в фінансові звіти та макети для друку.

ДРУК КАРТ, ГРАФІКІВ І ЗВІТІВ

Друкуйте свої карти врожаю, посіву, обприскування і інші карти для надання землевласникам, консультантам, страховикам та іншим сторонам. Створюйте графіки і звіти, що відображають  площу, дати посіву / збирання врожаю, кількість посівного матеріалу витраченого на посів і загальний обсяг зібраного врожаю.

SMS ADVANCED

ПАКЕТНИЙ АНАЛІЗ

Скорочуйте час і розробляйте узгоджені звіти шляхом одночасного аналізу даних для декількох клієнтів.

ТРИВИМІРНИЙ ВИД

Переглядайте своє поле, використовуючи карти 3D для допомоги в проведенні аналізу, укладанні дренажних труб та інше.

АНАЛІЗ РЕЛЬЄФУ

Створюйте шар аналізу рельєфу на підставі топографії полів для відображення схилів, ідентифікації вододілів, ділянок дренування, потенційної вологості, напряму потоків та багато чого іншого.

РАЦІОНАЛЬНЕ ВОДОКОРИСТУВАННЯ

Опціональний модуль, в який входить редактор планів укладання дренажних труб, що дозволяє користувачам картографувати і планувати місця розміщення магістралей дренажних труб.

ДРУК КАТАЛОГУ

Опциональная функція, що дозволяє створювати персоналізовані каталоги для кожного клієнта з діаграмами, графіками, картами і результатами аналізів. Каталоги можна зберігати в електронному вигляді для завантаження, відправки по електронній пошті або по інтернет мережі.

УСЕРЕДНЕННЯ ЗА КІЛЬКА РОКІВ

Переглядайте польові тенденції на підставі шарів або щорічних польових даних на одній карті, які можуть надати інформацію про стратегії або створення зон управління.

ТЕХЗАВДАННЯ ДЛЯ ДІЛЯНКИ

Опціональний модуль, що дозволяє стратегічно розмістити і задати польові експериментальні ділянки в офісі і використовувати техзавдання ділянок для посадки на полі.

УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ

Здійснюйте управління до п’яти проектів за допомогою базової версії SMS або налаштуйте необмежену кількість проектів в розширеній версії SMS. Налаштування проектів дозволить аналізувати дані по конкретних-(ному) полю або по всій клієнтській базі, без будь-якого змішання даних.

КАЛЕНДАРНЕ УЯВЛЕННЯ

Переглядайте всі польові роботи в хронологічному календарному форматі.  Просте створення індивідуальних звітів, карт, графіків та інших елементів на підставі індивідуальних потреб клієнтів. Порівняльний аналіз з легкістю порівнює змінни різних полів або операцій (вологи, типу грунту, норми добрив і т.п.),що впливають на результати.

АНАЛІЗ РЕЛЬЄФу

Створюйте шар аналізу рельєфу на підставі топографії полів для відображення схилів, ідентифікації вододілів, ділянок дренування, потенційної вологості, напряму потоків та  інше.

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до центрального офісу ТОВ «Ерідон Тех» за телефоном (067) 513 68 11.