Сільськогосподарська техніка CLAAS. Навчання в Житомирі

/ Новини / Сільськогосподарська техніка CLAAS. Навчання в Житомирі

Сільськогосподарська техніка CLAAS та аграрна техніка інших всесвітньовідомих виробників була продемонстрована 24 червня 2022 року під час навчань інженерно-технічних служб господарств Житомирського регіону на базі Житомирського представництва ТОВ “ЕРІДОН ТЕХ”.

Сільське господарство є однією з найважливіших галузей світової економіки. Його успіх значною мірою залежить від застосування сучасних технологій та знань в галузі машинобудування. Одним із ключових гравців на ринку сільськогосподарської техніки є компанія CLAAS. Вона не тільки розробляє і виробляє високоякісну сільськогосподарську техніку, але й активно залучає фахівців та інженерів, надаючи їм можливість навчання та підвищення кваліфікації.

Однією з найважливіших переваг навчання на техніці CLAAS – є доступ до передових агротехнологій. Компанія володіє передовими дослідницькими центрами. В таких центрах інженери та фахівці працюють над новими інноваційними рішеннями для сільськогосподарського сектора. Працівники, які проходять навчання на сільськогосподарській техніці CLAAS, мають унікальну можливість спілкуватися з цими фахівцями та брати участь у розробці нових технологій. Це тісне спілкування робить навчання набагато цікавішим і кориснішим.

Компанія CLAAS також має розгалужену систему навчання, яка охоплює різні аспекти сільськогосподарської техніки. Починаючи з основних курсів, які знайомлять фахівців господарств з різними типами техніки та її функціоналом, і закінчуючи спеціалізованими тренінгами, що дозволяють стати експертом у конкретних галузях. Практичні заняття на майданчиках компанії ТОВ “ЕРІДОН ТЕХ” дають змогу набути реальний досвід роботи з технікою CLAAS, що є важливим кроком для кращого розуміння її потенціалу.

Спеціалісти CLAAS-Україна продемонстрували зернозбиральний комбайн CLAAS TRION 730 та трактор CLAAS AXION 850.

Також була продемонстрована сільськогосподарська техніка, яку представлено на майданчику ТОВ “ЕРІДОН ТЕХ”. Серед якої були не менш відомі у світі та на теренах України виробники такі, як: LEMKEN, KUHN, FARMET, Завод Кобзаренко, KINZE, вантажні автомобілі FOTON.

Дякуємо всім учасникам за якісно та успішно проведену роботу. Ми впевнені, що набуті знання не раз допоможуть вам у вашій справі.

До нових зустрічей!

Сільськогосподарська техніка CLAAS та інших виробників на нашому каналі YouTube

Сільськогосподарська техніка CLAAS на базі Житомирського представництва ТОВ "Ерідон Тех"

, , ,