Проект по відновленню пошкодженої через війну техніки CLAAS

/ Новини / Проект по відновленню пошкодженої через війну техніки CLAAS
Проект по відновленню пошкодженої через війну техніки CLAAS

Сільське господарство в Україні в період війни відіграє важливу роль як економічна, так і стратегічна сфера. Військові конфлікти та геополітична нестабільність роблять сільське господарство ключовим сегментом для забезпечення національної безпеки та внутрішньої стабільності України. Ось деякі аспекти важливості сільського господарства в цей період:

  1. Забезпечення харчування нації: Сільське господарство виробляє продукти першої необхідності, такі як зерно, м’ясо, молоко, овочі та фрукти. Ці продукти є основою харчування нації і є важливими для забезпечення харчової безпеки населення.
  2. Економічна стійкість: Сільське господарство є важливою складовою економіки України. Воно створює робочі місця, сприяє розвитку сільських громад та внеску в економічний розвиток країни, що особливо важливо в умовах війни та змін на міжнародних ринках.
  3. Експорт сільськогосподарської продукції: Україна є одним з провідних світових виробників сільськогосподарських товарів. Експорт сільськогосподарської продукції допомагає збільшити економічні резерви країни та підтримує її міжнародну позицію.
  4. Суверенність та безпека: Здатність виробляти власну харчову продукцію робить Україну менш залежною від імпорту в умовах геополітичних турбулентностей. Це підвищує національну безпеку та суверенітет країни.
  5. Підтримка сільських громад: Сільське господарство створює можливості для розвитку сільських територій та підтримки місцевого населення, що є важливим чинником для підтримки соціальної стабільності.

У важких умовах війни сільське господарство стає опорою та важливим структурним елементом для України. Розвиток цієї галузі є необхідним для забезпечення життєвих потреб нації та зміцнення її стійкості в умовах невизначеності. Тому компанія CLAAS не бажає лишатись осторонь.

Сумісно, ми хочемо анонсувати запуск проекту по відновленню пошкодженої через війну техніки по спеціальним умовам, що включають:

  • Діагностику пошкодженої техніки;
  • Ремонт пошкодженої техніки;
  • Підтримка по підбору запасних частин;
  • Замовлення запчастини за спеціальними цінами.

Для отримання більш детальної інформації звертайтесь за телефоном: +38 (067) 513 67 70.