Ерідон Тех на AgroExpo 2018

/ Новини / Ерідон Тех на AgroExpo 2018
Ерідон Тех на AgroExpo 2018

З 26 по 29 вересня. в м. Кропивницький відбулася одна з найбільших та найвпливовіших подій в сільському господарстві – виставка AGROEXPO. Ця подія об’єднала фермерів, аграріїв та фахівців галузі для демонстрації та обговорення передових рішень і новітньої техніки.

AGROEXPO 2018 став важливим форумом для обміну досвідом та інноваційними рішеннями. В рамках заходу було представлено нові сорти рослин, сучасні технології для сільськогосподарського виробництва та ефективні способи управління фермами.

Однією з ключових тем виставки була роль сучасних технологій у сталому розвитку сільського господарства та збереженні навколишнього середовища. Велика увага була приділена проблемам водо- та енергозбереження в аграрному секторі.

AGROEXPO 2018 став чудовим інструментом для сприяння розвитку українського сільського господарства і підвищення його конкурентоспроможності на світовому ринку. Ця виставка підтвердила важливість інновацій та сучасних рішень у сільському господарстві та надала новий початок для галузі.

Друзі, пропонуємо вам наш фотозвіт з Міжнародної агропромислової виставки AGROEXPO. Де на демонстраційному майданчиком ТОВ “Ерідон Тех” було представлено 14 одиниць техніки.