Аграрна техніка: демонстрація на Полтавщині

/ Новини / Аграрна техніка: демонстрація на Полтавщині
Аграрна техніка

Аграрна техніка, а саме її демонстрація в полі, є важливою подією, що об’єднує аграрних фахівців, виробників, технологічних інноваторів та фермерів з усього регіону. Це унікальна можливість продемонструвати та вивчити передові методи та рішення для оптимізації сільськогосподарського виробництва.

Полтавщина відома своєю родючістю та розгалуженою аграрною галуззю. Демонстрація техніки в реальних польових умовах на цих землях набуває особливого значення, оскільки вона дозволяє оцінити ефективність машин та обладнання в умовах, близьких до реальних експлуатаційних.

Під час такої події ми маємо можливість відкрити для фермерів широкий асортимент пропонуємої нами техніки, надати консультації та відповісти на запитання щодо технічних характеристик та переваг використання. Аграрії ж можуть особисто перевірити працездатність машин, визначити їхню відповідність вимогам свого господарства та планувати раціональні інвестиції.

Ця демонстрація також сприяє обміну досвідом між фахівцями та зближенню співпраці між різними гравцями аграрного ринку. Запровадження передових технологій та використання сучасної техніки підвищують продуктивність, знижують витрати та сприяють сталому розвитку аграрного сектору в Полтавщині.

Завдяки демонстрації сільськогосподарської техніки в полі Полтавщини, аграрна галузь регіону отримує нові можливості для росту, інновацій та підвищення конкурентоспроможності, що сприяє загальному розвитку регіону та забезпеченню продовольчої безпеки країни.

Так цього разу, 18 липня 2023 року, нами була продемонстрована аграрна техніка на базі господарства ФГ “Козубівське”, що знаходиться за адресою: Полтавська обл., Новосанжарський р-н, с.Попове.

Що демонструвалося

Основна увага була приділена комбайну нового покоління CLAAS TRION 730 при зборі озимої пшениці жниваркою CLAAS Max Flex 770.

Також було представлено в роботі:

  • Трактор AXION 940 з дисковою бороною LEMKEN Rubin 10/600;
  • Трактор AXION 930 з сівалкою MZURI Pro-Til 4T Select;
  • Трактор ARION 600 з плугом LEMKEN 3+1;
  • Трактор ARION 400 з обприскувачем Богуслав Титан 3000;
  • Телескопічний навантажувач CLAAS SCORPION (тест драйв);
  • Зерновоз SAIC Iveco HONGYAN;
  • Паливозаправник FOTON;
  • Телескопічний навантажувач TARSUS 888.