Демо-показ «Сучасні технології високоякісного сінажу та сіна»

/ Новини / Демо-показ «Сучасні технології високоякісного сінажу та сіна»
Сучасні технології високоякісного сінажу та сіна

12 травня 2016 року компанія «Ерідон Тех» прийняла участь в демо-показі «Сучасні технології високоякісного сінажу та сіна», який вже п’ятий рік організовує ПСП «Лідер».

В заході приймали участь представники світових виробників сільськогосподарської техніки, кормових добавок та засобів для силосування.

Після теоретичної частини ТОВ «Ерідон Тех» продемонструвало гостям заходу техніку для кормозаготівлі від CLAAS та KUHN.

Кормозаготівля в сільському господарстві вимагає надійних і високоефективних машин, і компанії CLAAS і KUHN вже давно служать світовим лідерам у цьому сегменті.

CLAAS виробляє комбайни, трактори і гріндери для обробки сільськогосподарської сировини. їх комбайни особливо вражають продуктивністю і якістю збирання, а трактори забезпечують потужність для всіх робіт на фермі.

KUHN – це визнаний світовий лідер у виробництві кормороздач для сільського господарства. Їх техніка забезпечує точне і ефективне годування тварин, сприяючи підвищенню продуктивності ферм.

Обидві компанії активно впроваджують технології Інтернету речей і автоматизації для підвищення продуктивності і контролю над процесами на фермі. Усе це робить CLAAS і KUHN невід’ємною частиною сучасного агропромислового комплексу.