Гноєрозкидач з видвижною стінкою ADS FLIEGL

/ Сільськогосподарська техніка / Причепи / Гноєрозкидач з видвижною стінкою ADS FLIEGL
Гноєрозкидач з видвижною стінкою ADS FLIEGL

Існуючі системами для внесення гною практично не мають нічого спільного з гнійорозкидачем ADS із видвижною стінкою від компанії Fliegl.

Замість скребкового транспортера, який потребує постійного ремонту і обслуговування лежачи на дерев’яних дошках, гноєрозкидач з видвижною стінкою ADS FLIEGL оснащений надійним сталевим кузовом і міцною оригінальною системою подачі гною до розкидача, розробленою компанією Fliegl. Дана система може працювати у важких умовах в різних галузях: у сільському та лісовому господарстві, будівництві. ADS це високопродуктивна система, яка практично не вимагає техдогляду і ремонту та є довговічною машиною.

За бажанням підприємств, що надають технічні послуги фермерам. А так само за бажанням самих фермерів компанією Fliegl була розроблена система для розкидання компосту, перегною, сухих відходів біогазових установок та інших матеріалів.

Розкидач ефективно і надійно працює навіть на схилах, ідеально розподіляючи масу, що розкидається завдяки низькому центру тяжіння і широкій колії. Міцний і надійний розкидач з двома вертикально розташованими валами і шириною розкидання до 12 м. здатний розкидати як суху так і вологу масу. Площу розкидання оптимізує гідравлічний циліндр на дишлі, за допомогою якого змінюється нахил причепа, а отже, і ширина розкидання.

Привід розкидача реалізований за допомогою карданного валу. Швидкість руху рухомого дна і стінки регулюється за допомогою механічного або електричного потенціометра, забезпечуючи точну норму внесення гною.

гноєрозкидач з видвижною стінкою ADS FLIEGL належить майбутнє.

Вони забезпечують максимальну економічну ефективність як на великих сільгосппідприємствах, так і на підприємствах, що надають послуги фермерам.

  • Висока стійкість завдяки низькому центру тяжіння
  • Надійна система ASW видвижна передня стінка
  • Відсутність у порівнянні з скребковим транспортером швидкозношуваних деталей
  • Оптимальне розкидання твердого гною з максимальною шириною (близько 12 м)

Ідеально: Регулювання розкидання за допомогою гідравлічного перекидаючого циліндра, розташованого на дишлі.

Обсяг завантаження від 9 до 14 м куб.

Опція : цифровий ваговий пристрій “DigTouchMobile”

Технічні характеристики

ADS 200 TANDEM
Допустима повна маса20000
ПричепнеНижнє причеплення
Гальмівна системапневматичні (ручн.рег.) або гідравлічні гальма
Власна маса6300
Кузов Д x Ш x В6500×1450/210
Місткість19
Стандартні шини550/60 – 22.5