Прес-підбирач тюковий CLAAS QUADRANT

/ Сільськогосподарська техніка / Прес-підбирачі / Прес-підбирач тюковий CLAAS QUADRANT
Прес-підбирач CLAAS QUADRANT

Прес-підбирач CLAAS QUADRANT: Інноваційний Підхід до Пресування Сіна

CLAAS, як провідний гравець у галузі сільськогосподарської техніки, постійно вивчає потреби сільськогосподарського сектора та розробляє рішення, що спрямовані на підвищення ефективності та якості врожаю. Прес-підбирачі CLAAS Quadrant є яскравим прикладом цього підходу.

Прес-підбирач CLAAS QUADRANT- це сімейство прес-підбирачів, яке об’єднує в собі передові технології та інженерний досвід. Їхній унікальний дизайн дозволяє збирати та пресувати сіно, солому та інші врожайні матеріали з найвищою точністю та збереженням якості. Технології автоматичного контролю допомагають забезпечити стабільну продуктивність навіть у змінних умовах.

Прес-підбирач CLAAS QUADRANT пропонує інтуїтивно зрозуміле керування, завдяки чому оператори можуть швидко навчитися працювати з цим обладнанням. Це робить його ідеальним вибором як для професіоналів, так і для новачків у галузі сільського господарства.

Однією з ключових переваг CLAAS QUADRANT є його надійність та довговічність. Високоякісні матеріали та технології виготовлення гарантують тривалий термін служби обладнання, забезпечуючи стабільну та надійну роботу на протязі багатьох сезонів.

У підсумку, CLAAS Quadrant втілює сучасні інновації у сфері сільськогосподарської техніки, сприяючи збільшенню врожаю та покращенню ефективності господарства. Його висока якість, надійність та продуктивність роблять його незамінним партнером для сільськогосподарських операцій будь-якого розміру.

340022002100
Ширина захвату підбирача, мм235021002100
Необхідна потужність, к. с.260240200
Розміри тюків/рулонів, м
Діаметр, м
Довжина, м0,5-3,00,5-3,00,5-2,75
Ширина, м1,21,20,8
Висота, м1,00,70,7