Післяжнивна перевірка й технічне обслуговування CLAAS.

CLAAS Services.

FIRST CLAAS SERVICE: тільки професійно підготовлені машини гарантують максимальну надійність роботи.

Уся продукція CLAAS розрахована на максимальну економічність завдяки інноваційним технологіям, високій якості та унікальному комфорту водіння.

Вона пропонує найвищий рівень надійності для успішного збору врожаю незалежно від умов на полі. Щоб гарантувати це на довгий час у майбутньому, рекомендовано виконувати регулярні профілактичні роботи із залученням сервісної служби нашого дилера.

Окрім регулярного навчання співробітників, на користь цього свідчать також інші фактори:

  • Нова технічна документація включно з останніми змінами сезону
  • Спеціальні інструменти та діагностичне обладнання
  • Процес індивідуальної перевірки кожної машини
  • Повна історія машини
  • Документація в електронній сервісній книжці
  • та багато іншого…

Огляд переваг CLAAS Services:

Експлуатаційна надійність — і в наступному сезоні Ваша машина буде оглянута й відремонтована відповідно до високих стандартів CLAAS. Багаторічний досвід жнивних робіт з усього світу є основою для оптимального ремонту.
Збереження вартості вашої машини — гарантовано і надійно. Ви доручаєте регулярну профілактику вашому дистриб’ютору CLAAS, який гарантує оптимальний стан. Це гарантується документацією в цифровій сервісній книжці й зберігає вартість вашої машини у випадку перепродажу.
Розподіл праці — на високому рівні. Ви заздалегідь віддаєте вашу машину в руки професіоналів. Так у вас залишається більше часу для виробничих задач, у яких лише ви є експертом.
Економічні переваги — точно на вашому боці. Забезпечте собі привабливі зимні умови, особливо тоді, коли ваша машина перевіряється й ремонтується дистриб’ютором CLAAS поза сезоном

Післяжнивна перевірка CLAAS.

Оптимальна підготовка до сезону жнив.

Після жнив зразу ж нові жнива — згідно із цим положенням післяжнивна перевірка CLAAS пропонує вам сервіс, за якого детально аналізується технічний стан вашої машини одразу ж після завершення сезону.

Післяжнивна перевірка машини проводиться на основі спеціального контрольного списку.

Процес післяжнивної перевірки CLAAS:

1. Машина в цілому
2. Двигун
3. Ходова частина
4. КПП/зчеплення/карданні вали
5. Гальма
6. Кермування
7. Підіймальний механізм
8. Гідравліка
9. Кабіна
10. Навісні деталі/корпус машини
11. Базове обслуговування
12. Електрика/електроніка
13. Навіска
14. Привод
15. …

Післяжнивна перевірка CLAAS

Перевірка і діагностика

Перевірка і діагностика
Спеціалісти CLAAS можуть визначити конфігурацію машини шляхом введення її номера в цифрову програму Inspection Pilot. У результаті формується спеціальний контрольний список, який дозволяє відображати та діагностувати відповідні точки в межах післяжнивної перевірки.
Цифрова документація
Результати післяжнивної перевірки інтуїтивно зрозуміло фіксуються спеціалістом з обслуговування в декілька кліків. Будь-які слабкі місця, дефекти або сліди зносу можна легко задокументувати за допомогою фотографій. На цьому етапі вже пропонуються можливі міри. Звісно, ви також отримаєте результати цієї індивідуальної діагнос- тики стану в цифровому вигляді.
Консультація експертів
Завдяки багаторічному досвіду та доступу до міжнародної бази даних спеціаліст з обслуговування може оцінити результат відповідно до ваших умов експлуатації і надати відповідні рекомендації.

Оцінка вартості
Відповідно до результатів діагностики стану та рекоменда- цій вам пропонуються конкретні міри з оптимальної підго- товки машини до майбутнього сезону. Проконсультувавшись зі своїм дилером CLAAS, ви отримаєте індивідуальну пропозицію, яка дозволить вам уже на ранньому етапі зменшити витрати.
Прийом замовлень
Точна післяжнивна перевірка дозволяє швидко, обґрунтовано та економічно вигідно виконувати сервісні роботи на вашій машині. Вона буде бездоганно підготована до наступних жнив.

Працівники сервісних центрів ТОВ «Ерідон Тех» мають великий досвід в капітальних ремонтах двигунів, коробок передач, передніх та задніх мостів техніки CLAAS. Сервісні центри обладнано сучасним діагностичним та ремонтним обладнанням, вкомплектовано високопрофесійними сервісними спеціалістами. Ремонтні роботи проводяться з використанням оригінальних запасних частин та мастильних матеріалів.

Контактні дані регіональних представництв:

Житомирське представництво:

с. Глибочиця, Житомирський р-н., вул. Промислова, 16 А (125-й км. траси Київ – Чоп).

т.: +380 (67) 513 68 08

Полтавське представництво:

вул. Київська, 1в с. Супрунівка Полтавський р-н.

т.: +380 (67) 513 67 65

Уманське  представництво:

вул. Степана Бандери, 21 м. Умань, Черкаська обл.

т.: +380 (67) 513 63 48