Спеціальні умови на техніку CLAAS в лізинг!

claas_lexion_02

З 1 листопада 2013 ТОВ «Ерідон Тех» спільно з лізинговою компанією «ОТП Лізинг» запускає спеціальну програму фінансування. Програма дозволяє отримувати лізингове фінансування на придбання сільськогосподарської техніки на наступних умовах:

при авансі 30% – від 4,08 % річних при валютному фінансуванні, від 12,08 % – при гривневому;

при авансі 25 % – від 4,47 % річних при валютному фінансуванні, від 12,47 % – при гривневому.

Завдяки спільній програмі клієнти зможуть придбати в лізинг техніку та обладнання на термін від 1 до 5 років , оскільки лізинг – це один з найпростіших способів збільшити і оновити парк техніки при мінімальних витратах. Також діють стандартні умови фінансування.
Клієнтам гарантуються швидкість і лояльність з боку лізингової компанії у прийнятті рішень і вибір зручної схеми погашення (ануїтет, стандартний, сезонний графіки).
Більш детальну інформацію про умови фінансування готовий надати відділ корпоративних продажів «ОТП Лізинг» за телефоном (044) 596-40-58.
Для отримання детальної інформації про техніку звертайтеся до офіційних дилерів CLAAS.

* – При валютному фінансуванні всі платежі здійснюються у гривнях з прив’язкою до міжбанківського курсу долара.

Лізингова компанія ТОВ «ОТП Лізинг» була заснована в червні 2008 року як дочірнє підприємство АТ «ОТП Банк». «ОТП Лізинг» працює з провідними міжнародними та вітчизняними виробниками с/г техніки та обладнання, спецтехніки, легкового та вантажного автотранспорту, надаючи послуги фінансового і оперативного лізингу. Станом на жовтень 2013 розмір лізингового портфеля компанії складає більше 2 млрд. гривень, і компанія входить до трійки лідерів ринку лізингу України. «ОТП Лізинг» володіє повним набором інструментів для оптимізації лізингового процесу: гнучкість і лояльність у прийнятті рішень, індивідуальний підхід, кваліфіковане обслуговування і консультаційна підтримка.
Німецька компанія CLAAS, яка цього року відзначає свій 100-річний ювілей, є відомим у всьому світі виробником сільськогосподарської техніки. Компанія має 12 підприємств по всьому світу, 9 з них – виробничі підприємства. У групі компаній CLAAS працює більше 9,5 тисяч співробітників. CLAAS виробляє зернозбиральні і кормозбиральні комбайни, трактори різної потужності, кормозбиральну причіпну техніку, прес-підбирач та телескопічні навантажувачі. В Україні CLAAS працює вже 21 рік, за цей час завезено більше 7 тисяч одиниць самохідних машин.

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.