Презентація сільськогосподарського обладнання на Житомирщині

20180205-agleader-01

26 січня 2018 року на представництві компанії ЕрідонТех в місті Житомир було проведено презентацію сільськогосподарської техніки для аграріїв Житомирщини, дилерами якої являється Ерідон Тех.

Відділ точного землеробства презентував обладнання американського виробництва AgLeader.

Найбільше зацікавило аграріїв електродвигуни SureDrive, які встановлюються на висіваючий апарат більшості просапних сівалок,від різних виробників.

Електромотори SureDrive мають герметичну конструкцію, редуктор знаходиться в масляній ванні, що дає можливість постійно змащувати робочі органи та тим самим збільшує термін експлуатації.

20180205-agleader-01

Встановивши дане обладнання ви назавжди забудете про заміну підшипників, валів, ланцюгів, налаштування висіву редукторами сівалки. Всі ці деталі можна демонтувати та суттєво зекономити на запасних частинах. При посіві в нічний період у вас може обірватися ланцюг на одному з висіваючих механізмів, і побачити цю поломку можна буде лише зробивши візуальний огляд, як правило при заправці сівалки, але ж ви вже засіяли площу і пересівати із за одного ряду ви не будете,  таким чином ви не доотримуєте прибуток.

Система SureDrive виводить всю інформацію про посів  на монітор InCommand1200, який знаходиться в кабіні, і весь час механізатор має можливість моніторити роботу агрегату.

20180205-agleader-02

Компенсація на контурах поля не допустить пересівань на внутрішніх рядах та недосіву на зовнішніх. Приводи SureDrive автоматично регулюють швидкість висіваючого механізму кожного ряду, що дозволить зберегти норму висіву на поворотах та контурах поля.

20180205-agleader-03 20180205-agleader-04

Кожен електромотор з SureDrive також виступає як окрема секція, що зменшує перекриття, раціонально використовує насіння та рівномірно розміщує зернини.

20180205-agleader-05

Оцінка втрат врожаю звичайних просапних сівалок ,не обладнаних даною системою,на перекриттях становить близько 12%. Це дані на основі досліджень університету штату Айова.

Таким чином обладнання SureDrive, виробництва AgLeader значно економить затрати на посів,поліпшує якість посіву та має невеликий термін окупності.

Також був представлений посівний комплекс Британської компанії Claydon Hibryd T6, який був показаний на виставці Lamma’18. Ця сівалка дозволяє зберегти вологу в грунті та корисну мікрофлору.

Claydon Hibryd T6 агрегатується з тракторами всього 300 к.с., які широко популярні в українських аграріїв. Посівний комплекс за один прохід  дозволяє провести рихлення грунту у смузі, покласти добрива на задану глибину, провести посів та заробити насіння.

Вона має центральне регулювання глибини, яке здійснюється за допомогою сполучних важелів трактора та шин з глибоким протектором, які працюють по необробленій землі для забезпечення рівномірної глибини посіву.

20180205-agleader-06 Також перевагою  є вже запатентований передній зуб, який рихлить смугу, створює дренажний канал та  насичує його повітрям. Сошник анкерного типу, висіває насіння в чистий від пожнивних решток грунт, що особливо важливо при посіві дрібнонасінних культур. Завдяки цьому зубу,  земля не перевертається та не знищує корисні бактерії і мікроорганізми.

20180205-agleader-07

У 2002 році, коли світові ціни на зерно опустилися нижче рівня рентабельності, англійський фермер Джефф Клейдон кинув виклик традиційним способам вирощування культур. Не маючи можливості купити потрібну техніку, Джефф розробив сівалку Claydon, що працює за технологією STRIP-TILL. Ця запатентована двоханкерна сівалка працює набагато економніше й ефективніше, швидко і якісно виконує посів прямо в стерню – мінімально оброблену або ж повністю культивовану землю.

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.