Точне землеробство

Ag_Leader-04

Кожного дня аграрії задаються питаннями підвищення врожайності, зменшення затрат та раціональне використання ресурсів. Найбільш ефективним методом вирішення цих питань є впровадження в сільське господарство інноваційних технологій.

Ерідон Тех має багаторічний досвід роботи з системами точного землеробства. Наші висококваліфіковані спеціалісти надають послуги з встановлення, навчання та обслуговування таких систем.

Ерідон Тех працює з одним з лідерів в галузі виробництва обладнання для точного землеробства американською компанією AgLeader. Спектр продукції дуже широкий та може задовольнити найвибагливішого замовника.

Навігація та автоматичне водіння SteerCommand:

Починаючи від системи паралельного водіння Compass, вже будуть доступні слідуючі функції:

  • Підтримка різних зручних шаблонів навігації.
  • Картування полів.
  • Дообладнання до автопілоту з точністю TerraStar або RTK.
  • Віртуальний термінал ISOBUS.
  • Вбудована світлодіодна панель.

Система автоматичного водіння OnTrac3 підвищує точність водіння та знижує втому оператора, встановлюється на любий сучасний трактор, самохідний оприскувач, комбайн. Можливо швидко переставити з однієї машини на іншу.

Ag_Leader-01

Працює на любому з доступних корегуючи сигналів: WAAS/EGNOS, GLIDE, TerraStar-C, RTK.

Ag_Leader-02

Нова система автоматичного водіння SteerCommand займає лідируючі позиції в якості водіння разом з GPS6500. Встановлюється дана система на любий трактор, самохідний обприскувач, комбайн з підготовкою під автопілот, або без підготовки з підключенням до рульової гідравліки. Підтримує різні корегуючи сигнали: WAAS/EGNOS, GLIDE, TerraStar-C, RTK.Ag_Leader-03

Розмір діагоналі сенсорних дисплеїв AgLeader:

Ag_Leader-04

InCommand800

8.4″ (21.3см)

InCommand1200

12.1″  (30,7см)

Compass

7″ (17,8см)

Посів SeedCommand:

За допомогою обладнання AutoSwath відсутні перекриття при посіві просапних культур, що дозволяє знизити витрати на посівний матеріал та підвищити врожайність. Також збільшується продуктивність робочого часу при посіві, завдяки можливості працювати в нічний час в повністю автоматичному режимі.

Включення/виключення висіву кожного сошника здійснюється за допомогою електромагнітних муфт SureStop, або електричних муфт SureVac. Система працює разом з моніторами InCommand800, або InCommand1200 на якому доступна функція моніторингу висіву насіння.

Ag_Leader-05

Ag_Leader-06

Ag_Leader-07

Контроль внесення DirectCommand:

Це обладнання дозволяє скорочувати об’єм надлишкового внесення продукту, знижує собівартість, а також збільшує розмір вашого прибутку. Дана система автоматично включає/виключає секції обприскувача виходячи з контурів поля, наявності вже оброблених ділянок, унеможливлює перекриття та пропуски. Автоматично контролює об’єм внесення продукту виходячи із заздалегідь підготовлених карт завдань, або заданих вручну норм внесення.

Функція доступна з моніторами InCommand800, InCommand1200.

Ag_Leader-08

Ag_Leader-09

Моніторинг врожайності зернових:

AgLeader сама розповсюджена система в світі технологій моніторингу врожаю. За допомогою обладнання яке встановлюється на сучасні зернові комбайни, можна створювати карти врожаю та вологості під час збирання зернових культур, та миттєво, під час збору врожаю отримувати інформацію на планшет, за допомогою програми AgFiniti, про те, як стан поля впливає на врожайність. На основі отриманої інформації Ви зможете використовувати дані попереднього сезону щоб покращувати результати із року в рік. Крім того показники вологості, зібрані під час збирання врожаю, дозволять планувати та управляти зберіганням зерна прямо з кабіни комбайна. Функція підтримується моніторами InCommand800, InCommand1200.

Похибка таких систем складає 1-3%.

Ag_Leader-10

Плануйте, управляйте, та отримуйте прибуток:

Зрозуміло, що збирання даних для прийняття рішень-це важливий крок в технології точного землеробства. Оскільки Ви зможете збирати дані від різних джерел та систем, тому був створений інструмент, який здатний поєднати це все разом.

Програма SMS може вміщувати та зберігати всі дані починаючи від посіву, внесення добрив, обприскування, збирання врожаю. За допомогою програми SMS аналізуються дані з метою виявлення проблемних зон на земельній ділянці, які потребують вдосконалення, розглядаються та роздруковуються карти полів, формуються різнопланові звіти та інше. Програма встановлюється на персональних комп’ютерах з операційними системами Windows/Vista/7/8.

Ag_Leader-11

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до центрального офісу ТОВ «Ерідон Тех» за телефоном (044) 423 50 50 або Віталію Березівському (067) 513 68 11.

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.