• Полтавське представництво

  • Рівненське представництво

  • Житомирське представництво

  • Уманське представництво

Зернова пневматична сівалка LEMKEN SOLITAIR

lemken_solitair_9_940

Сівалка SOLITAIR має принципово нову конструкцію. Вона обладнана комп’ютером марки LН5000, що встановлюється в кабіні трактора і дозволяє трактористу легко і швидко підготувати сівалку до посіву і самостійно стежити за процесом висіву.

Назва Ширина захвату, м Кількість рядків Об’єм бункера, л Необхідна потужність трактора, к.с. Продуктивність, га/год
9/600 КА-ДС 6,0 48 2300 від 130 6,7
12/1200 К-ДС 12,0 96 5200 від 230 13,4

Бортовий комп’ютер дозволяє встановити норму висіву (від 0,5 до 600 кг/га) або задану кількість насіння на 1 погонний метр, визначивши межу швидкості трактора (до 15 км/год.), кількість засіяних гектарів, скільки залишилося засіяти, кількість витраченого насіння.
Конструкція подвійних дискових сошників сівалки SOLITAIR не має аналога в світі. Оригінальність конструк-торського рішення полягає в регулюванні сошників за допомогою конвергуючої системи (куліси), що дозволяє через тягову лінію сошників встановлювати і витримувати точну робочу глибину навіть при найвищій швидкості і мінливих ґрунтових умовах.
Подвійні дискові сошники мають самоочисний ефект, що дозволяє робити посів ранніх культур, таких як горох, яровий ячмінь і т.п. Сошники жорстко закріплені на одній консолі з гумовими прикочуючими роликами, що дозволяє зробити посів матеріалу на однакову точно задану глибину, незалежно від рельєфу, структури, рівня вологості ґрунту і швидкості руху трактора. Прикочуючі ролики відновлюють капілярність, забезпечують підведення вологи до насіння, сприяючи швидкому розвитку і зміцненню кореневої системи навіть в умовах посухи.

Вас може зацікавити:

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.