Система електричного висіву насіння SureDrive, яка економить ваші кошти

eridon_tech-electric-seeding-system-suredriv-00_940x600

Як всеохоплююче рішення для посіву SeedCommand , Ag Leader використовує електричні приводи SureDrive. Ви отримуєте точний порядок контролю продуктивності сівалок, що включає посів зі змінною швидкістю, миттєве коригування кількості насіння, контроль секцій та однаковий інтервал між насінням, незважаючи на зміну швидкості посіву або на поворотах чи контурах поля. Крім того, SureDrive не прив’язаний до конкретної марки або типу висіваючого механізму, що робить його гнучким та універсальним для роботи з існуючим висіваючим механізмом і на різних марках сівалок.eridon_tech-electric-seeding-system-suredriv-01

Для чого потрібно електричний привід висіву на просапні сівалки ?

  • Автоматичне відключення/включення висіву кожного сошника;
  • Управління нормою з дисплея кабіни трактора ;
  • Диференційний посів, робота по картах завдань;
  • Загальне підвищення якості висіву;
  • Компенсація на контурах та поворотах;
  • Немає необхідності в обслуговуванні;
eridon_tech-electric-seeding-system-suredriv-02

eridon_tech-electric-seeding-system-suredriv-04

За допомогою обладнання SureDrive  відсутні перекриття при посіві просапних культур, що дозволяє знизити витрати на посівний матеріал та підвищити врожайність. Також збільшується продуктивність робочого часу при посіві, завдяки можливості працювати в нічний час в повністю автоматичному режимі. Система працює разом з моніторам  InCommand1200 на якому доступна функція моніторингу висіву насіння : фактична норма, відстань між насінинами, пропуски, сингуляція, двійники.

Таким чином обладнання SureDrive, виробництва AgLeader значно економить затрати на посів,поліпшує якість посіву та має невеликий термін окупності.

Оцінка втрат врожаю звичайних просапних сівалок ,не обладнаних даною системою,на перекриттях становить близько 12%. Це дані на основі досліджень університету штату Айова.

Обладнання можливо встановити на просапні сівалки різних виробників.

Пропонуємо  Вам завчасно замовити та придбати обладнання  у офіційного дилера Ag Leader в Україні компанії ТОВ “Ерідон Тех” , гарантія на все обладнання на протязі 24 місяців.

eridon_tech-electric-seeding-system-suredriv-05

Проводимо навчання механізаторів, гарантійне та сервісне обслуговування.

Більш детальну інформацію можна отримати зателефонувавши до центрального офісу

ТОВ «Ерідон Тех»за тел.(044) 423 50 50 або Віталію Березівському (067) 513 68 11

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.