Корегуючий сигнал TerraStar-L

terrastar-l

Нещодавно Ag Leader® оголосив, що приймачі GPS 6500 будуть підтримувати новий коригуючий сигнал TerraStar-L, глобально доступну подвійну частотну корекцію для виробників, які потребують повторюваного диференціального джерела.

TerraStar-L забезпечує 15 сантиметрову точність ведення по лінії, що повторюється з року в рік.

“Ag Leader прагне надавати надійні рішення GNSS, які обслуговують клієнтів незалежно від потреби в точності або географічному розташуванні. TerraStar-L є доказом цього зобов’язання “, – заявив Білл Кран, фахівець з керування продуктом AG Leader GNSS.

На даний момент Ag Leader пропонує повну лінію корекційних сигналів, що включають GLIDE, WAAS / EGNOS, TerraStar-C та RTK, для обслуговування великого асортименту виробників та культур.

TerraStar-L для старих клієнтів стане доступним  після оновлення прошивки на нову версію та коштуватиме 500$ на рік.

Приймачі GPS 6500, придбані після випуску нового вбудованого програмного забезпечення, мають право на безкоштовну підписку на сигнал TerraStar-L на один рік.

З запуском нового сигналу корекції GPS, Terrastar-L, Ag Leader надає ще один чудовий інструмент, який допоможе сільгоспвиробникам в Україні бути більш точним та вигідним.

Низька точність визначення GPS (у порівнянні з Terrastar-C або RTK) заповнює прогалину, який відіграє важливу роль на ринку України. Тепер клієнти мають економічно ефективний варіант, який може привести до більшої точності таких операцій, як розкидання, обприскування та, в деяких випадках, навіть посів.

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.