• Полтавське представництво

  • Рівненське представництво

  • Житомирське представництво

  • Уманське представництво

Комерційна техніка

foton-logo Компанія Beiqi Foton Motor Co., Ltd, була заснована 28 серпня 1996 року. Центральний офіс компанії розташовано в столиці Китаю — Пекіні.
Маючи власні активи в розмірі 4,77 млрд. доларів та 40 тисяч співробітників, Foton займає лідируюче місце на ринку комерційного автомобілебудування по показникам виробництва та продажів. Вартість бренда Foton оцінюється в 13,037 млрд. доларів. В 2015 році, Foton зайняв четверте місце в автомобільній індустрії Китаю та перше місце в сегменті виробництва комерційного транспорту.
На даний час, Foton — має статус одного з найбільших автовиробників світу і має великий вибір типів та моделей комерційних автомобілів. Об’єм виробництва та продажів складає  8 млн. одиниць техніки. Разом з двома відомими автовиробниками — Daimler и Cummins — Foton заснував компанії Foton Daimler Automotive Co., Ltd та Foton Cummins Engine Co., Ltd.
24 збиральних заводів Foton функціонують в різних частинах світу,  дослідні підрозділи працюють в Японії, Німеччині, Тайвані та інших регіонах. Представництва Foton відкриті в Україні та у всіх країнах світу.

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.