CLAAS AXION 850 – трактор року 2014!

claas_axion_02

Щорічна відзнака «Трактор року» – одна з найпочесніших у царині виробників тракторів. На виставці Agritechnica 2013, що минулого тижня пройшла у Ганновері, найвищу нагороду отримав трактор CLAAS AXION 850.

Також кожні два роки технічні редактори видавництва Deutscher Landwirtschaftsverlag (DLV) відзначають “Машину року” за найкращі інновації у сільськогосподарській техніці. І тут у номінації крупногабаритних тракторів був нагороджений AXION 800-ї серії CMATIC виробництва CLAAS.

Престижне міжнародне звання “Трактор року” щорічно присуджується спеціальним незалежним журі, що складається із журналістів, які пишуть про сільське господарство. Цього року журі у складі з 23 чоловік присвоїло жаданий титул «Трактор року 2014» трактору CLAAS AXION 850. Трактор має найбільш оптимальний розподіл ваги: 50% на передню вісь і 50% на задню, оснащений 6-циліндровим двигуном FPT та найсучаснішою трансмісією. У машині вдало поєднано роботу двигуна та трансмісії завдяки сучасній системі CPS (CLAAS Power System). Сучасна система обробітку відпрацьованих газів у тракторі відповідає найжорсткішим вимогам.

toty2013«Отримання даної нагороди – надзвичайно важлива для нас подія», – заявив Ян-Хендрік Мор, керуючий директор з продажів CLAAS Global Sales GmbH, який прийняв нагороду від імені компанії. – «Ця нагорода дійсно є дуже знаменною, оскільки ми в даний час відзначаємо десятиліття CLAAS Tractor, а також 100-річний ювілей компанії».

Пояснюючи своє рішення щодо присвоєння титулу «Машина року», журі заявило: «Безступінчасте перемикання передач здійснюється за допомогою багатофункціонального важеля управління CMOTION, який є одним з найбільш ергономічних пристроїв управління на ринку. Бортовий комп’ютер CEBIS також дозволяє оператору проводити численні налаштування. Особливо нам сподобалась проста система управління – двигун/коробка передач. Можливість легкого налаштування потужності та крутного моменту двигуна для різних типів операцій зменшує споживання пального та підвищує економічну ефективність».

Трактор AXION 850 є найбільш ефективним серед чотирьох представлених моделей потужністю від 158/215 кВт/к.с. до 194/264 кВт/к.с. (відповідно до стандарту ECE R 120).

Завоювавши нагороди «Трактор 2014 року» та «Машина 2014 року», CLAAS AXION 800 підтверджує правильність концепції розвитку у галузі тракторобудування, яка в головним чином орієнтована на економічність, ефективність та зручність.

Успіх концепції підкреслили також останні випробовування DLG Powermix, в ході яких AXION 850 продемонстрував найкращий результат серед усіх тракторів CLAAS 200-270 к.с. із результатом в 248 г/кВтгод.

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.