Партнерська програма від Банк Кредит Дніпро

bcd_940x600

Банк Кредит Дніпро і компанія «ЕРІДОН ТЕХ» в рамках партнерської програми пропонують вигідні умови придбання сільськогосподарської техніки

Банк Кредит Дніпро і компанія «ЕРІДОН ТЕХ» пропонують аграріям придбати в кредит сільськогосподарську техніку від провідних світових виробників на вигідних умовах. Так, сума початкового внеску становить від 10% вартості техніки; термін кредитування може досягати п’яти років. Розмір відсоткової ставки за користування кредитом становить від 11,3% річних і залежить від строку кредиту та розміру початкового внеску. Відсутня комісія за дострокове погашення кредиту, а також нотаріальні витрати з оформлення застави. Вагомими перевагами програми кредитування є сезонна відстрочка платежу – до 10 місяців у році, та швидкість прийняття рішення – 5-7 робочих днів.

«Наша компанія успішно працює у всіх регіонах України, пропонуючи повний спектр сільськогосподарської техніки відомих світових виробників. Це, зокрема, комбайни, трактори, самохідні обприскувачі, телескопічні навантажувачі, посівна та грунтообробна техніка, зернозберігаюче та зерносушильне обладнання, що відомі високим рівнем якості як в Україні, так і закордоном. Наша спільна програма з Банком Кредит Дніпро допоможе агровиробникам обрати для себе оптимальні умови фінансування для придбання новітньої агротехніки, щоб вчасно та вигідно реалізувати власні бізнес-завдання».

Шевченко Віталій Валерійович, заступник директора компанії «ЕРІДОН ТЕХ»

«Розвиток партнерських програм  є одним з ключових напрямів нашої діяльності на ринку агрокредитування. Адже таке співробітництво вигідно усім його учасникам: постачальники техніки отримують зростання продажів, клієнти – якісний ресурс для розвитку та фахову експертизу, а банки, завдяки оптимальній ціновій пропозиції, збільшують лояльну клієнтську базу. Упевнені, що цікаві умови фінансування у рамках нашої нової партнерської програми з компанією «ЕРІДОН ТЕХ» стануть ефективною підтримкою для аграрієв».

Євген Хуриленко, начальник управління розвитку продажів у агробізнесі Банку Кредит Дніпро.

Детальніше ознайомитися з цільовими продуктовими пропозиціями Банку Кредит Дніпро для агробізнесу можна за посиланням.

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.