Якісні посіви – це реально!

AgLeader_YP1625_940x600

Спеціалісти компанії ТОВ “Ерідон Тех” підготували до посіву чергову сівалку Great Plains Yield-Pro® YP-1625, обладнавши електромоторами висіву насіння Ag Leader SureDrive та встановили автопілот Ag Leader Street Command на трактор CLAAS AXION 940.

6

3
Дане обладнання в комплексі поєднує сучасні передові рішення для точного землеробства від Ag Leader.
Електричні мотори SureDrive контролюють кожен ряд для швидкої зміни норми висіву та компенсації по швидкості на контурах поля. Також автоматично регулюють швидкість висівного механізму на кожен ряд, що дозволяє зберігати норму висіву на поворотах та на різній швидкості, автоматично вмикають та вимикають висів, недопускаючи пересіву. Таким чином економиться посівний матеріал та покращується загальна якість посіву.
На моніторі InCommand 1200, в поєднанні з приймачем GPS 6500 або GPS 7500, відображається вся інформація по посіву: фактична норма, відстань між насінинами, пропуски, сингуляція, двійники.

2
Встановивши на трактор автопілот Steer Command, який також керується з монітора InCommand 1200, Ви отримаєте якісний та зручний в користуванні повний комплект обладнання для автоматичного водіння трактора по різним навігаційним шаблонам і одночасним управлінням посівом.
Точність водіння автопілоту від проходу до проходу залежить від корегуючого сигналу, який був обраний:

  • Terra Star-C, точність +/- 4 см (GPS 6500)
  • Terra Star-C Pro, точність +/- 3 см (GPS 7500)

Всі дані по посіву на полі та подальшій роботі трактора з іншими с/г обладнанням, зберігаються в дисплеї InCommand 1200 та можуть бути використані для аналізу, контролю, підготовки звітів. Також є можливість передавати дані дистанційно за допомогою сервісу AgFiniti.
Це обладнання доступне для встановлення на сучасні просапні сівалки та трактори будь-яких виробників с/г техніки.
Більш детальну інформацію ви можете дізнатися в наших спеціалістів з точного землеробства.
Гарних вам врожаїв!

вул. Кришталева 5, с. Петропавлівська Борщагівка, Київська обл.